Бланк податковий звіт неприбуткових організацій 2016 бланк - музыку из сериала последний из магикян второй сезон

Бланк податковий звіт неприбуткових організацій 2016 бланк

Пасивні доходи разові або періодичні внески, відрахування засновників і членів. ПОРЯДОК складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ. 10. Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частин.

П.І.П: Посада: Часи прийому: Міюц Оксана Олександрівна: В.о. начальника Вишгородської ОДП. Тaким чином, згідно п. 46.2 ПКУ, фінансову звітність до податкових органів подають лише. © 2017 Державна фіскальна служба України. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах. У розділі «Фіскальна служба online» Головне управління ДФС в області та Тернопільська. 2 сер. 2016 Скорочена назва: Звіт неприбуткових установ та організацій Наказ Мінфіну від 17.06.2016 р. Звітують неприбутківці · Для неприбуткових організацій, які не сплачують податок на прибуток, встановлено річний. 2 сер. 2016 Скорочена назва: Звіт неприбуткових установ та організацій Для неприбуткових організацій, які не сплачують податок на прибуток, Завершується кампанія декларування доходів громадян за 2016 рік. Код за ЄДРПОУ. Код виду економічної діяльності (КВЕД). 1. ПОДАТКОВИЙ ЗВІТ про використання коштів неприбуткових установ та організацій. Рік. Рік1. Нова форма звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ. НАКАЗ. 17.06.2016 15 сер. 2016 Нарешті неприбуткові організації дочекалися нової форми Звіту про використання Її затверджено наказом Мінфіну від 17.06.2016. Головна / Форми і бланки Увага! Нова звітність Результат пошуку Податкова декларація з рентної плати квартальна: зі звіту за І квартал 2017 року. Все необхідне для подання звітності: новини, бланки, довідники, консультації , тематичні Як подавати та складати Звіт неприбуткових організацій. Міндоходів затвердило Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ.

Бланки звітності За призначенням За періодом подання ЗВІТ про фактичні витрати. ВСЕ для бухгалтеров, предпринимателей, юристов, кадровиков. Новости и аналитика. Подскажите, пожалуйста, если деятельность не велась в 2016 году, Декларацию про майновий.

Donellabernhard © 2014
www.000webhost.com